fbpx

Otomatik Kepenk

Otomatik kepenk sistemleri kullanımı kolay ve güvenlidir.  Günümüzün en önemli gereksinimlerinden biri olan otomatik kepenk modelleri, Fenestra tarafından imal edilmektedir. Tüm ürünlerimizin kalitesi ve sahip oldukları özellikleri bakımından önemli ölçüde müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. Ürünün gerek kullanım gerekse sahip oldukları teknik özelliklerine bağlı olarak farklı çeşidi tercih edilebilmektedir. Gerek evinizin, gerekse ticari faaliyetlerinizi yürüttüğünüz alanların güvenliğinin sağlanmasında kullanabileceğiniz ürünlerdir.

Aynı zamanda, dükkânlar (kuyumcular, bankalar,  restoranlar, esnaflar, depolar), fabrikalar, elektronik ürün tedarikçileri vb. güvenlik önlemi olarak otomatik kepenk sistemleri tercih etmektedirler.

Firmamızın üretimdeki kalite standartlarının yanı sıra bakım, imalat ve montaj hizmetlerinde de siz değerli müşterilerimize garantisi bulunmaktadır. Alanında uzman üretim ve saha personellerimiz, yeni nesil ve tam donanımlı servis araçlarımız, sizlerle ilgilenmektir. Özel eğitim almış çağrı merkezimiz, yılların deneyimi ve birinci sınıf motorlu kepenk sistemlerimizle evlerinize, yazlığınıza, iş yerlerinize ve ihtiyaç duyduğunuz tüm alanlara otomatik kepenk istanbul sistemlerimizi taşımakta, müşterilerimize bu anlamda sınırsız hizmet anlayışı göstermekteyiz.

Otomatik Kepenk Fiyatları

otomatik kepenk motoru fiyat listesi 

Otomatik kepenk sistemlerinin avantajları nelerdir?

  • Uzun ömürlüdür. Ürün tercih sebebi olarak ortaya çıkmasındaki en önemli avantaj, uzun ömürlü olmasıdır. Sıcak daldırma yöntemiyle yapılan galvaniz kaplamalar ile dışarıdan gelecek olan etkilere karşı dayanıklı hale gelen ürünümüz uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanılabilir.
  • Kişiselleştirilebilir. İstenen renge ve boyuta göre tasarlanabilir ve de ihtiyaca göre düzenlenebilir. Otomatik kepenk sistemleri kullanımı oldukça kolay ve basittir. Ayrıca otomatik olması sebebiyle sağladığı kolaylık dışında, otomatik kepenk bakım gerektirmemesi ile de kolaylık sağlamaktadır. Temizliği çok kolay olan ürünün, yağmurla kendini temizleyebilir özelliktedir.
  • Bu sistemin güvenliği üst düzeye taşır. Dışarıdan gelecek tehlikelere karşı caydırıcı bir yapıda olmasının yanı sıra eski ürünler gibi kilit sisteminin kırılması ihtimali olmadığından güvenliği de üst seviyeye taşımaktadır.
  • Otomatik kepenk motoru güçlü ve dayanıklıdır. Teknik servisimizin kurulum esnasında size belirttiği standartlarda kullanılmasına dikkat ederseniz, uzun yıllar sorun yaşamazsınız.

Fonksiyonel Özellikleri

Güvenliğin gerektiği mağaza ve benzeri her alanda kullanımı tercih edilebilen kepenk istanbul fonsiyonel özellikleri şöyledir;

– Güvenlik aksamları son derece dayanıklı bir yapıya sahiptir. (Önemli not: Mutlaka aldığınız ürünle ilgili bakımlarının nasıl yapılacağı konusunda teknik personelimizden bilgi almanızı öneriyoruz. Böylelikle çok daha uzun ömürlü kullanım avantajı sağlamış olacaksınız.)

– Herhangi bir darbeye karşı çok dayanıklı parçaya sahip özellik barındırmaktadır.

– Otomatik yapıya sahip olan ürün butonla kullanılarak açılabileceği gibi kumandalı olarak da açılabilmektedir.

– Sahip olduğu otomatik özelliği sayesinde hızlı ve pratik bir kullanım sağlar.

– Otomatik özelliği sayesinde oldukça sessiz çalışan kaliteli motora sahiptir.

– Elektriklerin kesilmesi durumunda yedek jeneratörün devreye girmesiyle ya da manuel olarak kullanılabilir.

– Son derece dayanıklı malzemelerden üretilmiş olan uzun ömürlü olup yıllar boyunca güvenle kullanıma uygundur.

Teknik Özellikleri

– Çok çeşitlilik gösteren renk ve tasarım seçeneklerine sahip olan modelleri Fenestra ilgili ürün kataloğundan inceleyebilirsiniz. Ürünün gerekli olan montajlama işlemleri konusunda uzman teknisyenler tarafından yalnızca bir kaç saat içerisinde yapılabilmektedir.

– İlgili ürünün ihtiyaç duyulabilecek yedek parça ve tamirat işlemleri için Fenestra yetkilileriyle kolaylıkla iletişime geçilebilir.

– Ürün motoru son derece sessiz çalışabilme özelliğine sahiptir. Bunun yanı sıra güvenliğin sağlanmasında önemli bir imkan sunan dayanıklılığa sahip modelleridir.

– İçerisinin hırsızlık ve soygun olaylarından korunmasında çok hayati rol üstlenmektedir.

– Ürünün kullanım sistemleri tamamen elektronik olan devrelerle çalışır durumdadır.

– Son derece kolay kullanım avantajı sağlamakta olu önemli bir dayanıklılık sergilemektedir. Bu sayede kullanıldığı ortamlarda güvenliğin maksimum seviyede sağlanmasına önemli katkı sunan yapıdadır.

– Otomatik kepenk, kilit ve benzeri sistemleri yeniden yapılandırılabilir özelliğe sahiptir. Bu özelliği sayesinde uzun ömürlü ve sorunsuz bir kullanım özelliği sağlamaktadır.

– Güvenliğin gerekli olduğu yerlerde son derece güvenilir nitelikte bir kullanım olanağı sunar.

Otomatik Kepenk Kullanım alanları nerelerdir?

Güvenlik ihtiyacı duyulan her alanda kullanılabilir. Garaj giriş – çıkışları, dükkân, cafe, barlar, bahçe, depo ve fabrikalar kullanım alanlarından yalnızca birkaçıdır.

Ürün fiyatları nasıl belirlenir?

Bu noktada net olarak ücret belirtilmese de, otomatik kepenk fiyatları belli başlı faktörlere bağlı olarak, değişiklik gösterecektir.  Öncelikle uzman ekimiz yerinize gelir, gerekli ölçümleri yapar ve fiyat teklifi tarafınıza iletilir. En ucuz çelik kapı kepenk sistemleri için bizimle iletişime geçiniz. Satış sonrası montaj hizmetlerimiz ücretsiz verilmektedir. Garanti sonrası tamir bakım onarım servis hizmeti veriyoruz.

Değerli müşterimiz, dikkatinizi çekeceğini düşündüğümüz, otomatik kapı ( fotoselli kapı ) ürünümüzü incelemenizi öneriyoruz. Hemen https://www.fenestra.com.tr/otomatik-kapi/ bağlantısını ziyaret ederek, bilgi alabilirsiniz.

Mutlaka bu ürünümüze göz atmanızı öneriyoruz. Facebook sayfamızı ziyaret edin. 

Otomatik Kepenk Çeşitleri

Güvenli ve estetik yapısıyla, en iyi kapı sistemidir. Birbirine bağlı lamellerden oluşan otomatik galvanizli çelik kepenk ürünleri, daldırma tekniği ile üretilmektedir. Sıcak daldırma tekniğiyle galvanizli hale getirilen ürün, kolay silinebilen ve temizlenebilen özelliklere sahiptir. Dışarının bütün olumsuz koşullarını dışarıda bırakan ürün, otomatik özelliklere sahiptir. Motorlu ürünlerde, motor kepengin ağırlığını kaldırabilecek güçtedir. Tamburda toplanan kepenk, manuel olarak da kullanılabilir. Elektrik kesintisi meydana geldiği zaman, manuel bir şekilde kullanılabilir.

Sanayi alanında üretimde kullanılan ekstrüzyon tekniği ile firmamız tarafından üretilen bu kepenk sistemleri kullanıcısına uzun süreli bir ömür vadetmektedir. İlk defa alüminyum kalıplar halinde gelen hammaddenin uzman personel kadromuz tarafından ince ince işlenmesi sonucunda hayat bulan kepenk sistemleridir. Kaliteli ve hızlı üretimi mümkün kılan son teknoloji üretim araçlarımız sayesinde sadece müşterimizin tasarım talepleri ve ilgileri doğrultusunda üretilmektedir.

Kaliteli, kullanışlı ve paslanmayan özellikleriyle dekoratif özelliklere sahip çelik kepenk otomatik olan ürünümüz, iç kısmındaki özel dolgu sayesinde dış etkenlere karşı dayanıklıdır. Dış darbelere karşı oldukça dayanıklı özelliklere sahip bu tasarım, ısı yalıtım özelliklerine sahiptir. Görsel olarak dış dekorasyon çalışmalarıyla da birebir uyumlu özelliklere sahiptir.