fbpx

Otomatik Panjur

Otomatik panjur modelleri, Fenestra tarafından üretilen fonksiyonel yapısı ve teknik özellikleri bakımından müşteri memnuniyetini sağlamaktadır. Kullanım açısından ve teknik özelliklerine bağlı olarak, birçok farklı modeli  olmak üzere tercih edilebilmektedir.

 Otomatik Panjur Sistemlerinin Avantajları

İş yerlerinde ve evlerin pvc pencereye uygulanan otomatik panjurların kullanımı; her geçen gün artmaktadır. Otomatik panjur sistemleri; şıklık ve zerafetten ödün vermeden estetik görünüm sağlayan bir korunma sistemidir.

Otomatik panjurların birçok önemli avantajı bulunmaktadır. Rüzgar, yağmur ve aşırı sıcakların yarattığı bütün olumsuz koşullara karşı üstün bir koruma sağlar. Özellikle, maddi yönden önem arz eden dükkan ve mağazaların korunmasında da; en gerekli güvenlik sistemleridir. Art niyetli kişilerin, ev ve iş alanlarınıza girmesine engel teşkil ettiğinden; caydırıcı bir rol oynar.

Otomatik Panjur Fiyatları

Panjur Fiyatları

 Otomatik Panjur Fonksiyonel Özellikleri

– Panjur sistemleri kapatıldığı zaman, kullanıldığı alanın dış çevreden gözlenmesine engel olur. Böylece, hem mahremiyet kalkanı oluşturur; hem de hırsızlık olaylarının önüne geçer.

– Doğal olaylara ve olumsuz iklim şartlarına karşı koruma sağlar.

– Ev eşyalarını, mobilya ve elektronik eşyaların satıldığı ya da depolandığı yerleri; güneş ışınlarının zararlı etkilerine karşı korur.

– Otomatik panjurlar, estetik formlarda tasarlanabildiği için, dekoratif bir koruma kalkanı oluşturmaktadır.

– Yüksek derecede ses yalıtımı sağlar ve gürültü kirliliğini önler.

– Hiçbir müdahaleye gerek duyulmadan, kendiliğinden açılıp kapandığı için; hasta ve yaşlılar için pratik çözümler oluşturur.

Teknik Özellikleri

– Otomatik panjurlar; yapımında ve montajında kullanılan malzemeler sayesinde; ısı, ses ve ışık izolasyonu sağlar. Böylelikle, bütçenize destek olur.

– Uzaktan kumandalı ya da buton ile açılıp kapanabilmektedir.

– Özel formdaki alüminyum ekstrüzyon lamel ya da poliüretan dolgulu alüminyum lamel alternatifleri mevcuttur.

– Tüp motorlar, olası zorlanmalardan dolayı oluşabilecek ısınmaya karşı termik korumalıdır.

– Kesintisiz güç kaynağı mevcuttur ve otomatik panjurların çalışmasında, özel olarak tasarlanmıştır.

– Ürünler, birçok çeşitli modele ayrılmıştır. Tüm ürünler, teknik olarak mimari yapıya uygun olan renk seçeneklerine sahiptir.

– İçeriğinde kullanılan alüminyum malzemesi, paslanmadığı için; ürünler oldukça uzun ömürlüdür.

– Son teknolojik sistemler olup, Fenestra güvencesiyle; uzun ömürlü, çözüm odaklı, estetik bir kullanım deneyimi sunar.

– Motorlu panjur sistemi; montajı, kurulumu ve kullanımı son derece kolaydır.

*****

Fiyatları ile ilgili teklif almak için TIKLAYINIZ.

*****

Otomatik Panjur Çeşitleri

Otomatik panjur çeşitleri ve fiyatları

Otomatik panjur 3 ayrı çeşit ürün yapısı ve uygun fiyatlar firmamızda.

Otomatik panjur üretim ve montajları adına otomatik bir yapı altında üç farklı sistemleri bulunmaktadır. Monoblok kutulu panjur, dıştan takma panjur ve detay (gizli kutulu) panjur çeşitleri tercihe ve kurulum alanlarına göre değişmektedir. Son teknoloji sistemler olan bu ürünün çeşitleri estetik görünüme sahip, uzun ömürlü ve çözüm odaklıdır. Kaliteli malzeme yapısıyla üretildikleri için sürekli kullanımlarda herhangi bir sorun çıkarmaz. 

Ürün çeşitlerini kullanım alanlarına göre daha ayrıntılı biçimde tanıyalım. Panjur otomatik oluşu ise en cazip özelliklerindendir.  Müşterilerimize en son, en iyi teknolojiyi sunmakla birlikte aynı zamanda ihtiyacınıza en uygun olan ürünü size sunmaktayız. Eğer daha detaylı ürünlerimiz hakkında bilgi almak isterseniz, uzman personelimizden yardım alabilirsiniz.

Fiyatları Neler?

Marka ve ürün kalitesi oranında piyasada farklı  panjur fiyatları görmek mümkün. Bütçesi kısıtlı olanların ahşap ve manuel çalışan panjurlar mevcuttur. Bunun yanı sıra yarı ve tam otomatik olarak çalışan ve alüminyum malzemesinden yapılmış ürünlerde ise fiyatları birkaç misli artabiliyor. Buna göre kişilerin tercihine uygun üretilmiş birçok ürünün örneği görülüyor. Fiyat teklifi almak için satış personelimizle görüşebilirsiniz.

Değerli müşterimiz, otomatik kepenk ürünümüzü incelediniz mi? Hemen https://www.fenestra.com.tr/otomatik-kepenk/ bağlantıya tıklayarak ziyaret edin.

Fenestra yapı, satış sonrası hizmet yeterlilik belgesi sahiptir. Ayrıca, tüm ürünlerimiz ve projelerimizden haberdar olmak için instagram ( https://www.instagram.com/fenestrayapi/ ) sayfamızı takip edebilirsiniz.

Monoblok Kutulu Panjur

monoblok kutulu panjur

Monoblok Kutulu

Monoblok panjur bina dış yüzeyi ile aynı hizada bir montajla yerleştirilen ürünün, alüminyum pencere ya da kapılarıyla uyumlu bir görünüm sunar. Hazır renk seçenekleriyle birlikte kişisel tercihlere göre renk fırsatı da bulunmaktadır. İsteğe bağlı olarak ve binanın yapısına göre farklı ölçülerde üretimleri yapılabilmektedir. Teknik yapı bünyesinde kontrol sistemleri; kordon, tüp motor ve uzaktan kumanda gibi özellikler barındırmaktadır. Daha çok küçük yapıda olan yerler için kullanılan bu sistem, estetik yapısıyla da güzel bir görsel sunmaktadır. Dışarıdaki sesi büyük orada keserken, sunduğu kaliteli ısı yalıtımı sayesinde içerideki ısı dengesinin sağlanmasına olanak tanır. En çok tercih edilen ürünler arasındadır.

Detay (Gizli Kutulu) Panjur Modeli

detay gizli kutulu panjur

Detay Gizli Kutulu

Farklı binalar için inşaat yapım aşamasında yerleşim sağlanan otomatik panjur serisi, kaliteli bir yapıyla üretimden geçerek montajı sağlanmaktadır. Konutlar için en çok tercih edilen çeşitlerden biridir ve montajı polisitren bir sert köpükle bütün haline getirilmiş kısımlara uygulanan sistemdir. Estetik görünümü sayesinde küçük alanlar için çok daha iyi uyum sağlamaktadır. Standart olan renklerle birlikte değişik renk skalası da bulunmaktadır.

Dıştan Takma Panjur

dıştan takma panjur

Dıştan Takma

Farklı binalarda ve iş yerlerinde sıkça kullanılan bu ürün çeşidi, tüm pencere ve kapı sistemleri ile uyum içerisinde kurulum imkânı verir. Manuel ya da motorlu seçenekleri ile kişinin isteğine bağlı olarak hazır edilmekte ve ayrıca farklı ebatlarda üretim ve montajı yapılmaktadır. En çok tercih edileni panjur otomatik olanıdır. Fırınlı elektrostatik toz boya seçeneğiyle uygulama sağlanır ve hazır renklerinin yanı sıra, değişik renk seçenekleri de yine müşterinin isteğine sunulur. Kontrol sistemleri de isteğe bağlı olarak; uzaktan kumanda, manuel kordon ve tüp motordan oluşmaktadır.