fbpx

Cam Balkon

Cam balkon sistemleri, dekor özellikleriyle tercih edilen ve son zamanlarda balkonların kapatılması işlemlerinde popüler hale gelen katlanır cam balkon modelleri, görsel özellikleriyle tercih edilen kaliteli çalışmalardır. Bu ürünün en önemli özelliği ısı cam özelliğine sahip olmasıdır. Ayrıca cam kenarlarındaki özel fitiller, sızdırmaz özelliklere sahip olmasında birinci derecede etkili olmaktadır. Balkonlarda, kış bahçelerinde, teraslarda ve benzeri yerlerde sıklıkla kullanılan bu çalışmalar, hesaplı ve estetik olması nedeniyle ilgi görmektedir. Ürün fiyatları ile ilgili bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Katlanır cam balkon fiyatları

Katlanır cam balkon fiyatları

Cam balkon sistemleri: İlk aşama eksper hizmetidir

Pratik özellikleriyle kolay temizlenebilen ve dış darbelere karşı dayanıklı özellikleriyle tercih edilen ısıcamlı cam balkon sistemi çalışmalarında ilk önemli adım eksper hizmetidir. Bu işlem için alanında uzman ustalarımız çalışmanın yapılacağı yere gelirler ve gerekli ölçüleri alırlar. Ölçü alma işlenin ardından, sabit veya

cam balkon

cam balkonlar

katlanır modellerden biri tercih edilir. Cam balkon fiyatları konusunda da anlaşma sağlandıktan sonra, montaj için randevu işlemi gerçekleştirilir. Katlanır cam fiyatları konusunda satış personelimizle iletişime geçebilirsiniz. Montaj, malzeme ve işçilik seçenekleriyle katlanır cam balkon m2 fiyatları belirlenmektedir.

Artı bir hizmet talep edilirse fiyatlandırma değişecektir. Müşteri memnuniyetini baz alarak hizmet veren ekiplerimiz, Alüminyum çerçeve ve camları hazırlamaktadır. Camlar dikdörtgen kare şeklindedir ve ısı cam özelliğine sahiptir. Ayrıca dış darbelere karşı dayanıklıdır. Kış aylarında ve yağmurlu havalarda, nem, toz ve ses izolasyonunun çok kolay bir şekilde gerçekleştirmektedir. Kolay silinebilir ve değiştirilebilir. Fitiller eskidiği zaman firmamızı aramak suretiyle, fitil değiştirme hizmetini de talep edebilirsiniz.

Fitillerin yanı sıra gerek alüminyum çerçeve olsun gerekse cam bloklar olsun, değiştirme işlemi mümkündür. Bu yönüyle uzun yıllar kullanım özelliklerine sahiptir. Cam blokların boyu balkon genişliği kadardır. İsteğe bağlı bir şekilde alt kısım alüminyum çerçeve ile desteklenebilir. Renkli camlar sayesinde güzel bir görsel sağlayabilirsiniz.

Yeni katlanır cam balkon modelleri size özel

Villa, apartman, gökdelen, müstakil ev, kış bahçesi ve teras dekor çalışmalarına uyum sağlayan bu ürünler, yapı dünyasına yeni bir renk getirmiştir. Müşterinin istediğine göre katlanır cam seçenekleri de kolaylıkla hazırlanmaktadır. Özel raylı sistem özellikleriyle bir kenarda katlanarak toplanan camlar, balkonun kullanım alanını genişletmektedir. Sürme cam hizmetlerinde özel menteşe ve malzemeler kullanılmaktadır. Bu tasarımların alüminyum ile uyumu da oldukça önemlidir. Temizlenebilen ve paslanmayan alüminyum çerçeveler, camın kendine özgü görsel özelliği ile birebir uyum sağlamaktadır.

Beyaz krem yüzey temizleyicilerle alüminyum çerçeveler daha parlak hale gelmektedir. Cam blokların temizlenmesi de oldukça kolaydır. Kendi etrafında dönerek açılan bu cam bloklar, cambazlığa gerek kalmadan balkon içerisinden temizlenebilmektedir. Kış bahçesi uygulamalarında, otomatik çatı mekanizması ile uyumlu olarak üretilebilmektedir Montaj işlemlerinde balkonun veya bahçesinin şekli önemli değildir. Yuvarlak, kare ve beşgen tasarımlarla birebir uyumlu özelliklere sahiptir.

Toz, nem ve ses izolasyonunun yanı sıra aydınlanma giderlerine de katkısı vardır. Pvc veya diğer seçeneklerle yapılan kapatma işlemlerinde camlı kısım dışında aydınlanma sağlanamamaktadır. Genellikle alt ve üst kısımlar kapalı olmaktadır. Ürünlerimizde ise aydınlanma derecesi daha yüksektir. Bütün dış cephe dekor özellikleri ile birebir uyumlu üretilebilen bu ürünler, istediğiniz kaliteyi sunabilmektedir.

Çeşitleri nelerdir?

İhtiyacınızı karşılayacak ürün çeşitleri hakkında sizlere detay vermek istiyoruz.  Yeni cam balkon modelleri sırasıyla: Katlanır cam sistemleri, vitrin camlama sistemleri, sürme (kayar) camlama sistemleri olmak üzere 3 çeşit bulunmaktadır. Ürünlerin resimleri yan sağ tarafta sırasıyla mevcuttur, detaylı bir şekilde de inceleyebilirsiniz.

Bir diğer ürünümüz olan yangın kapısı (https://www.fenestra.com.tr/yangin-kapi-sistemleri/) hakkında bilgi almak isterseniz, ilgili linki tıklayarak ulaşabilirsiniz. Tüm ürünlerimizden ve projelerimizden haberdar olmak için https://www.instagram.com/fenestrayapi/ sosyal medya hesabımızı takip etmeyi unutmayın.

Projelerimiz ve Çeşitlerimiz

KATLANIR CAMLAMA SİSTEMLERİ

Katlanır camlama sistemleri

VİTRİN CAMLAMA SİSTEMLERİ

vitrin camlama sistemleri

SÜRME (KAYAR) CAMLAMA SİSTEMLERİ

sürme camlama sistemleri

Alınacak olan malzemenin dayanıklılığına ve de montaj yapacak olan personelin ustalığı bu işte en önemli etkenlerdir. Doğru takılması ve doğru malzemenin kullanılması, uzun ömürlülüğü ve sağlamlığı açısından çok değerlidir.

Hayır paslanmaz. Kullanılan malzeme paslanmaz ve çelikten üretilmiş olup, her türlü darbeye karşıda dayanıklı malzemelerden yapılmıştır.

Bizimle irtibata geçildiği an itibariyle mevsim ve iş yoğunluğu eklenerek 7 ila 10 iş günü içerisinde montajlama işlemi gerçekleştirilmektedir.

Mavi, yeşil, şeffaf, bronz ve koyu renklerde dilediğiniz birini seçebilirsiniz.