fbpx

Tente Ve Pergola Sistemleri

Tente pergola sistemleriİşletmeler için en büyük problemlerden birisi her mevsime uygun mekân kullanımını sağlayabilmektir. Kapalı işletmeler kış mevsiminde ideal olurken açık işletmeler ise genellikle yaz aylarında müşterilerin yaygın tercihi olmaktadır. Bu problemi ortadan kaldırıp özellikle dış mekânları yıl boyunca kullanımda tutabilmek çarpıcı çözümlerin ortaya çıkmasına sebep olmuştur. Günümüzde bu sorun sektörel tasarım ve vizyonel sanayi anlayışından doğan tente ve pergola sistemleri ile minimize edilmiştir. Fiyat listesi ile ilgili bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tente ve Pergola Fiyatları

Tente ve Pergola Fiyatları

Tente ve pergola sistemlerinin, yıl boyu dış mekân kullanımı

Sahip olduğunuz işletmenin bulunduğu bölgeye ve coğrafyaya özgü çözümler üretmek ve mekânın yıl boyunca kullanılabilir durumda olmasını sağlamak maksadıyla motorlu tente sistemleri hizmetinize sunulmaktadır. Firmamız sahip olduğu kurumsal tecrübe ve innovatif anlayışla işlevsel anlamda problemlerinizi çözüme kavuşturmaktadır.

tente ve pergola sistemleri

tente ve pergola sistemleri

Güneşli bölgelerde gölgelendirme amaçlı tente modelleri soğuk havalarda ısıtma sistemleriyle entegre edilmiş modeller, geceleyin kullanıma sunulmak üzere estetik ve şık görünümlü led ışıklarla süslenmiş ışıklı tente sistemleri firmamızın sahip olduğu tente pergola sistemleri ürünleridir. Motorlu tente sistemleri sayesinde hava şartları ne olursa olsun koruma sağlayabilir ve işletmelerinizi kapalı mekana dönüştürebilirsiniz. Ürünlerimizde bulunan yaylı otomasyon sistemleri oldukça kolay ve rahat bir kullanım imkanı sunmaktadır. Güç harcamadan kısa bir süre içerisinde tente açılımı ve kapanımı sağlanmaktadır.

 Farklı mekanlara farklı modeller

Mekanın ambiyansına göre estetik ama dayanıklı sistemlerimiz bulunmaktadır. Alüminyum ve ahşap konstrüksiyonlu modellerimiz talebinize göre ister doğal ister sektörel bir görünüm oluşturur. Yapı ruhsatı gerektirmeden tatbik edilebilen raylı sistemler ile dört mevsimi tek mevsime dönüştürebilirsiniz. Mekân ile renk uyumunu sağlamak amacıyla çok farklı renklerde tente modellerini tercih edebilirsiniz. Duvardan başlayarak payanda destekli ve ayak destekli modelleri ile mimari tarza göre farklı şekillerde tente pergola sistemleri uzun yıllar kullanabileceğiniz ürünlerdir. Kendiniz karar vermekte zorlanıyorsanız dilerseniz firmamız tarafından sağlanan fizibilite ve keşif çalışmalarından yararlanabilirsiniz.

Ayrıntılı analiz ve kapsamlı bir fizibilite ile mekâna en uygun tente sistemine karar veren firmamız teknolojik kalitede görsel ve estetik ürünlerle müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktadır. Uzman ve profesyonel iş anlayışı ve sahip olduğu ahlaki disiplin ile firmamız çevre dostu ürünlerle hayatınızı kolaylaştırıcı pratikler paylaşmaktadır.

Tente çeşitlerimiz neler?

Tente çeşitleri 8 çeşit olmak üzere ihtiyacınıza en uygun ürünü sizlere seçme fırsatı vermektedir. Nedir peki bu ürünler sırasıyla  belirtelim: Çift taraflı tente, raylı tente, spotlu kasetli tente, pencere tipi kasetli tente, körüklü tente, klasik tente, kasetli tente ve sabit tente olarak bulunmaktadır.

Son olarak de ürünlerimizden diğeri olan endüstriyel kapı sistemleri (https://www.fenestra.com.tr/endustriyel-kapi-sistemleri/) ile ilgili bilgi almak isterseniz, mutlaka incelemenizi öneririz.

Tanıtım Videomuz

ÇİFT TARAFLI TENTE

Çift Taraflı Tente

RAYLI TENTE

Raylı tente

SPOTLU KASETLİ TENTE

Spotlu kasetli tente

PENCERE TİPİ KASETLİ TENTE

Pencere tipi kasetli tente

KÖRÜKLÜ TENTE

Körüklü tente

KLASİK TENTE

Klasik tente

KASETLİ TENTE

Kasetli tente

SABİT TENTE

Sabit tente