Estetik Ve Kaliteli Cam Balkon Sistemleri

Cam balkon sistemleri; Ev/yapıların balkonları veya müstakil evlerin bahçelerinde direkt olarak, hava şartlarına maruz kalmamak için kapatma işlemi yapılmaktadır. Ancak bunun gün ışığından en fazla yararlanarak yapılması, yapı cephesine olumsuz etki yapmaması ve görsel açıdan şık görünmesi için kapalı profiller ile değil şeffaf şekilde yapılması önem arz eder. Cam balkon sistemi uygulaması bu durumlar için yapılmış en iyi, şık ve zarif uygulamadır.

Cam Balkon Sistemleri

Cam Balkon Sistemleri

 Cam Balkon Sistemileri

Balkonların cam ile kapatılması hem balkonu çok daha kullanışlı hale getirirken hem de balkon hissini kaybettirmemesinden dolayı çok efektif bir yöntemdir. Kolay ve hızlı bir şekilde, her türlü balkon için uygulanabilen sistem sayesinde kapalı bir mekâna daha sahip olunmaktadır. Ayrıca açılıp kapanabilir olması ve bunun yanı sıra balkonda alan kapatmayacak şekilde açıldığı için hiç bir şeye engel olmayacaktır. Böylelikle bu ürünü kullandığınızda her mevsim size kullanışlı bir alan sağlayacaktır. Yazın açık ferah bir alanda otururken, kışın ısı yalıtımı sayesinde kapalı ortamda oturma kolaylığı sağlar.

 

 Uygulamanın Teknik Özellikleri

Balkon kapama sitemleri yapılırken ilk aşamayı yerinde keşif hizmeti oluşturur. Bu şekilde boyuta göre ne kadar malzeme gideceği, kaç kapak bulunacağı ve benzeri her detay ortaya çıkacaktır. Müşteri isteği doğrultusunda farklı cam türleri kullanılarak yapılabilmesi de seçenek yelpazesini genişletmektedir. Üretim aşamasından sonar yerinde montajı çok kısa bir süre içerisinde bitirilmektedir.

 

 Çeşitlilik ve Kalite

Sistemde modeller sürme, katlanır ve vitrin camlama sistemi olmak üzere üç çeşittir. Bununla birlikte tek camlı, çift ısı camlı veya renkli camlı olarak da yapılabilen balkon kapatma sistemlerinde alüminyum çıtalara kullanılarak da hem renk değişimi önlenmiş hem de daha kaliteli ve dayanıklı olması sağlanmıştır. Çeşitlerimizin asıl önemi kullanım yerlerine göre değişmesidir. Böylelikle seçtiğiniz alana en uygun ürünü sizin için tahsis edebiliriz. Fenestra Yapı olarak, ürün özelliklerimizin her daim arkasındayız. Sizlere profesyonel ekibimiz ile olası sorunları çözeceğimizin garantisini şimdiden veriyoruz.

Bu ve buna benzer birçok sizi bilgilendirecek, yazılarımızdan haberdar olmak için instagram sayfamızdan bizi takip edebilirsiniz.