Yeni Model Panjur Ürünleri ve Özellikleri

Yeni model panjur sistemlerinde, kullanıcılar için özel geliştirilmiş ürünlerdir. Gündelik hayat içerisinde sıklıkla tercih edilen ve kullanıcılarına hem perde hizmeti hem de dekoratif motif seçenekleri veren bir ürün. Günümüz modern dünyasında perde alanında yaşanan gelişimlerin ardından bu ürünlerde ilerleme kaydedildi. Buna göre hem evde hem de iş yerlerinde özenle kullanılan yeni model panjur ürünleri bu sene daha fazla talep edilerek sektör içerisinde satın alınmaya devam edildi. Peki, nedir bu yeni model panjurların özellikleri? Haberimizin devamında yeni dönem panjurların artı yönlerini, fiyat seçeneklerini ve modellerini inceleyeceğiz.

 

Ürün Özellikleri Nelerdir?

otomatik panjur sistemleri ve modelleri artık kullamı çok kolay.

Yeni panjur modelleri, çeşitleri ve özellikleri ile ilgili bilgiler.

Özellikle ofislerde, iş yerlerinde, toplantı salonlarında ve otel odalarında kullanılan otomatik panjur ürünleri adından da anlaşılabileceği gibi otomatik bir üründür. Teknolojinin son moda nimetlerinden faydalanmak isteyen üreticiler tam otomatik sistemleri ile kullanıcılarına büyük avantajlar sağlıyor. Buna göre eskiden el yordamı ile çekilmek ve açılmak zorunluluğu bulunan bu ürünler artık tam otomatik sistemleri ile tüketicilerine büyük kolaylıklar sağlıyor. Otomatik olma süresinin yanı sıra kullanım ömürleri de artan bu ürünler milenyum çağının yeni dekorasyon ürünleri olarak lanse ediliyor. Tıpkı bir televizyonu kumanda ile açmak ya da kapamak ya da sesini kısmak ya da arttırmak seçenekleri gibi evlerde ve ofislerde kullanılan bu ürünün  ayarlarını yapmak için de artık bir kumanda yeterli oluyor.

Aynı zamanda hassas ayar sistemleri ile gece ve gündüz kuşağında ışığa ve ısıya göre kendi ayar sistemlerini de kullanıcı yerine bu otomatik aygıtlar hazırlıyor. Yarı otomatikten tam otomatiğe geçen panjur sistemleri ile kullanıcılar oturdukları yerden diledikleri ayarları çok büyük bir kolaylık ile sağlayabilmekte. Bunun yanı sıra tek düğme ile tam açılma ve tam kapanma seçenekleri de ürünün hafızasında mevcut. İş yerlerinin ciddi havasına uyum sağlayan bu yeni modeller aynı zamanda sürekli ışığa göre perde ve panjur ayarlayan ev hanımlarının da imdadına yetişiyor. Önümüzdeki yıllarda tam otomatik sistem ile çalışan bu ürünleri çok daha fazla yaygınlık kazanıp çok daha fazla ve evde kullanılması bekleniyor.

 

Ürün Modelleri Nelerdir?

İlk örnekleri 1960’lı yıllarda görünen panjur modelleri de teknolojik ayrıntılarla bezenerek piyasaya sürüldü. Piyasa içerisinde ahşap ve alüminyum olmak üzere iki türde ürün modeli görmek mümkündür. Daha sağlam bir tercihte bulunmak isteyen müşteriler için alüminyum malzemesinden yapılmış bu ürünleri satın almak söz konusu. Daha klasik ve dekoratif tercihler için ise ahşap panjurlar görücüye çıkıyor.