Yeni Nesil Kepenkler Uzun Ömürlü

Yeni nesil kepenkler: Sektörünün gelişmesi ile birlikte, son zamanlarda çok kaliteli ürünler üretilmeye başlanmıştır. Özellikle (otomatik) ürünler, açma ve kapama zahmetini ortadan kaldırıyor. Eski sistemler de, ürünlerin takılması ve üst tamburda toplanmaması, çoğu zaman dükkanı açmanıza engel olabiliyordu. Ancak, yeni otomatik kepenk sistemlerinde böyle bir durum söz konusu değil. Uzun dikdörtgen profillerin birleştirilmesiyle üretilen bu ürünlerde, iç tasarım özeldir. İçi boş olan ve darbeye dayanıklı olan bu parçalar, aynı zamanda ısı yalıtımı sağlamaktadır. Kenar kısımlarındaki contalar, dışarıdaki tozu ve kiri içeri almamaktadır. Bu contaların diğer bir özelliği ise, yağmur geçirmemesidir.

 

Pratik Kullanım Özelliklerine Sahip

yeni nesil kepenkler uzun ömürlü

Konusunda uzman firmaların çalışmaları ile üretilen ürünün, ağırlığına uygun motorlarla çalışmaktadır. Bu motorlar uzaktan kumandalıdır. Elektrik kesildiğinde, isterseniz manuel çalıştırabilirsiniz. Bu nedenle, dükkânı açacağınız zaman elektrikler kesildiyse, manuel açabilirsiniz. Ürün kategorisinde önemli bir yeri olan çelik kepenkler ise, hırsızların korkulu rüyasıdır. Eski ürünlerde, kullanılan asma kilidin kalitesi önemliydi. Ancak hırsızlar için, bu kilitleri açmak, çocuk oyuncağı idi. Yeni nesil kepenkler de  ise, özel kilit ve alarm sistemleri vardır. Çelik kepenk ürünleri, özellikle sokak kavgalarında, dükkânınızı en iyi şekilde koruyabilir. Dış darbelere karşı dayanıklıdır. Renk ve desen seçeneklerine sahip olan bu ürünlerde, tam koruma sağlayabilirsiniz. Ürünün kendi kategorisinde, kullanılan malzeme, fiyatı belirlemektedir. İç tasarım ve dış tasarım için özel modeller vardır. Bu modellerden istediğinizi tercih edebilirsiniz.

*********

Ürünle ilgili fiyat almak için lütfen linke tıklayınız.

*********

Dekor Çalışmalarınıza Uygun

İş yeriniz için düşündüğünüz özel dekor çalışmaları için, uygun ürün modellerinden istediğinizi tercih edebilirsiniz. Renk ve model tercihini, kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Bu konuda uzman firmamız öncelikle keşif hizmeti vermektedirler. İlk aşama alüminyum kepenk takılacak yerde inceleme yaparlar. En uygun modeller ve renkler, müşteriye gösterilir. Müşteri bu modellerden birini tercih ettikten sonra, ölçüler alınır ve üretime geçilir. Kısa zamanda üretim tamamlanır ve sıra montaja gelir. Firma montaj işlemlerini ve servis işlemlerini takip eder. Arıza anında, aynı firmamızdaki yetkilileri çağırabilirsiniz. Alüminyum kepenk ürünleri, paslanmayan, kararmayan ve kolay kola deforme olmayan özellikleriyle, uzun yıllar rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.